środa, 1 stycznia 2014

NOWOROCZNIE

Czytam co napisałam rok temu, jakie składałam Wam życzenia, czego pragnęłam i o czym myślałam. Czytam co robiłam w roku 2013, skąd czerpałam inspiracje, co mnie cieszyło, ale też zasmuciło. To był dla mnie ciężki rok. Zmiany w pracy zakończone odejściem, rozpoczynanie mozolnej drogi ku byciu samej sobie szefem, wreszcie utrata przyjaciela, kłopoty bliskiej osoby... To był rok trudny, ale i ciekawy. Skończyłam 30 lat, spędziłam niezwykły weekend u przyjaciół na Wyspach i cudowne wakacje ze wszystkimi najbliższymi mi osobami, inspirowałam się przez cały rok prowadząc bloga, dostałam być może szansę na spojrzenie na swoje życie z innej perspektywy. I choć były też pozytywne aspekty, na nic nie czekałam z większą ulgą, jak na zakończenie tego roku.

Sylwester spędziliśmy z P. we dwoje, z różowym szampanem, w piżamach, oglądając IronMena, obłożeni przygotowanym wcześniej przeze mnie jedzeniem. I wiecie co? To był naprawdę przyjemny wieczór. Po beznadziejnej końcówce roku, taki Sylwester to prawdziwy odpoczynek.

Oglądając przepiękny pokaz fajerwerków życzyłam sobie i najbliższym zdrowia - by go nikomu z nas nie zabrakło w tym roku, by bliskich mi przybywało, a nie ubywało, by życie tym razem uśmiechało się do nas od 1 stycznia do 31 grudnia i dalej... Życzyłam sobie w myślach radości, bym mogła pisać o ważnych i szczęśliwych wydarzeniach, ciągłego rozwoju, inspiracji i ruszenia naprzód... Życzyłam sobie i Bliskim miłości, największej, najważniejszej, tej która trwa zawsze obok, nawet kiedy coś idzie nie po naszej myśli.
I tego Wam dzisiaj życzę... Zdrowia, Radości i Miłości. Niech to będzie rok odczarowany... Niech da Nam wszystkim tylko pozytywne zdarzenia, pewność i nowe, lepsze 365 dni. Dobrego 2014 Kochani i dziękuję za to, że wciąż czytacie:).
10 komentarzy:

 1. Kochana Moja:* dziękuję i Tobie życzę tego samego:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech to będzie rok odczarowany albo... zaczarowany ;) Niech się wszystko dobrze układa :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Droga Kredko! Wszystkiego o czym marzysz, będzie lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kocham Iron Mana!

  OdpowiedzUsuń
 5. To będzie lepszy rok, czuję to pod skórą… Musi być.
  Pięknie napisałaś ten post.
  U mnie Sylwester wyglądał tak samo, też z moim P., leniwie, przy filmie i wiesz…takie Sylwestry zawsze wspominam najlepiej.
  Wszystkie dobrego Ci życzę!

  OdpowiedzUsuń
 6. ShoKa dziekuje Ci bardzo i rowniez zycze pieknego nowego:-) a takie sylwestrowe wieczory sa bardzo przyjemne:-) pozdrawiam cieplo

  OdpowiedzUsuń