piątek, 10 lipca 2015

DZIAŁO SIĘ

Nareszcie mam chwilę czasu, żeby choć wspomnieć o kilku ciekawych miejscach, do których miałam przyjemność wybrać się niedawno. 


FABRYKA PORCELANY

Początek lata przywitałam wraz z Siostrzyczką, O. i L. w Fabryce Porcelany. Jest to niezwykłe miejsce w Katowicach, które z każdym rokiem nabiera życia i przyciąga nowymi atrakcjami. Tym razem można było zakupić porcelanę "za grosze", obciąć włosy u retro fryzjera, czy własnoręcznie "ulepić" filiżankę. Industrialny klimat, pyszne bajgle i orzeźwiająca lemoniada ucieszyły nas wszystkie. Zmęczyło trochę słońce, nie dające tego dnia chwili oddechu.
PRZYSTANEK ŚNIADANIE

Kolejny weekend i znów Katowice. Tym razem z P. i Siostrzyczką w miejscu, gdzie fajnie było po prostu poleniuchować na leżakach, zjeść wspaniałe śniadanie w klimacie "Alicji w Krainie Czarów"  , popróbować smakołyków, również tych upieczonych przez moją Siostrę, spotkać znajomych, obejrzeć "Małego Księcia" w plenerze i w drodze powrotnej załapać się jeszcze na najpyszniejsze lody od Dłucika. Mmmm... Dzień prawdziwie "slow".A na koniec tygodnia niebo zafundowało nam takie oto groźne, ale piękne widoki. Byłby z tego świetny obraz:). Czyżby plan na weekend? Kto wie. Inspiracje są wszędzie, jak widać.1 komentarz: