czwartek, 6 marca 2014

NIEZWYKŁE ZDJĘCIA

No i Siostrzyczka ratuje mojego bloga;). Podrzuca inspirację i znów jest o czym napisać. Niebanalnie. Ciekawie. Inaczej.

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam te zdjęcia pomyślałam, że idealnie wpasowałyby się za kilka dni, w Dniu Kobiet. Postanowiłam jednak umieścić wpis trochę wcześniej, nie czekając do soboty, z prostej przyczyny... zdjęcia są niesamowite. Bardzo klimatyczne, w stylu, który lubię w fotografii.  Zapraszam do niezwykłej galerii.


Dziś znalazłam trochę czasu na napisanie bloga, doczytanie książki i ćwiczenia. To duży postęp, jak na mnie, w tym tygodniu. Wciąż mam jednak wrażenie, że pracuję po 10 godzin, a jakbym stała w miejscu. Czy jedynym elementem mojego życia będzie teraz praca? To prawda, można w nią uciec z powodzeniem, kiedy inne trybiki nagle wypadają z rytmu... Może z wiosną wrócą na swoje miejsce.

1 komentarz:

  1. Przepiękne kobiety i zdjęcia :) podziwiam że znalazłaś czas na ćwiczenia i książkę, każdy tydzień wydaje się szybszy, a jeśli praca przekracza 10 godzin to cud zrobić coś dla siebie... Trzymaj się wiosennie - prognozy pogody sa obiecujące :)

    OdpowiedzUsuń