sobota, 8 marca 2014

CUDEM JESTEŚ, CZYLI KOBIECA STRONA MOCY

Nie zapomnieli. Ba! Nawet zaskoczyli mnie mnogością barw. Tata i P... podarowali mi wiosnę. Przecudną. Z moich ulubionych gatunków kwiatów: tulipanów i frezji. I zakwitło znów wszystko, poweselało.

A później było już nietypowo, na gokartach. W wielkim, przerastającym moją głowę kasku, w "bolidzie" nr 11, z nogą w podłodze i błyskiem w oku próbowałam udowodnić, że i kobieta może być Kubicą;). Co prawda zostałam zdublowana ze 30 razy, ale i tak bawiłam się znakomicie. A jakby tego było mało, świętowałam z moim P. i Siostrzyczką, bez cienia wyrzutów sumienia, pochłaniając cudowne burgery i belgijskie frytki w ulubionym Coolerze.
I to był rewelacyjny dzień. Ot co!

Na temat kobiecości mam do powiedzenia tyle... nieważne czy chodzisz na obcasach, czy wolisz płaskie obuwie, nieważne czy ważysz 80, czy 50kg, nieważne czy usta malujesz czerwoną szminką, czy wolisz siebie w wersji "dopiero wstałam", nieważne czy w Twojej torebce panuje bałagan, czy układasz bieliznę kolorami, nieważne czy płaczesz na Mieście Aniołów, czy rechoczesz jak żaba na Sexie w Wielkim Mieście, nieważne czy wolisz powoli
i spokojnie, czy ostro i drapieżnie, nieważne czy poruszasz się rowerem, czy słuchasz trąbienia na Twojego Swifciaka w korku, nieważne czy akurat jesteś solo, czy w związku, czy jesteś Matką, czy musisz na to jeszcze zaczekać, czy gotujesz z pasją, czy projektujesz z zacięciem, a może przewodzisz zespołowi, lub chowasz nos w papierach, nieważne  czy robisz biżuterię, czy malujesz wieszaki, czy masz psa, czy z kotem dzielisz przestrzeń, nieważne... JESTEŚ CUDEM. I kropka. I pamiętaj nie daj Nikomu wmówić Sobie, że jest inaczej seksowna, kobieca, piękna i mądra istoto.1 komentarz: