środa, 26 czerwca 2013

ZWIERZĘCY MAGNETYZM

Zwierzęta to zawsze byli najlepsi modele. Grają na emocjach, świetnie dopasowują się do tematu, chwytają za serce i mają w sobie niewymuszoną naturalność. Ten fotograf oswoił je idealnie. Jego kampanie oglądam z przyjemnością.Nie tylko te ze zwierzętami, ale wszystkie inne również. Pomysłowość znów gra tu pierwsze skrzypce. Bez pomysłu nie ma dobrej kampanii. Pomysłowy M. ma fajne życie. Choć czy to nie jest ciężki kawałek chleba być kreatywnym 24h/dobę?

Dzień urlopu na załatwianie wielu zaległych spraw. Miły dzień. Zakończony herbatą w towarzystwie N., przyjaciółki ze studiów podyplomowych. Wspólna radość z pięknego pierścionka zaręczynowego, że to już, nareszcie, że się jednak zdecydował. Odbyłyśmy tak wiele rozmów o mężczyznach (odkąd się znamy), że wiem dobrze, jak bardzo jej zależało na kolejnym kroku. I bardzo, bardzo się cieszę razem z nią. W całym natłoku smutnych ostatnio wydarzeń to taki jasny radosny promyk. Chwilo trwaj. A tymczasem kociak i cała reszta...1 komentarz:

  1. Kociak najlepszy, a struś prześmieszny :) Mam nadzieję, że smutne chwile staną się przeszłością i jak zawsze nastąpi radość :) Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń