poniedziałek, 4 lutego 2013

DOBREJ NOCY

Dziś trochę nietypowo. Ostatnio zaskakuje mnie niezliczona ilość świetnych projektów, ilustracji, twórczości wszelakiej, która przewija się w Internecie. Staram się być na bieżąco, ale muszę przyznać, że ilekroć odwiedzam serwisy takie jak Behance czy Looks Like Good Design z przykrością stwierdzam, że nie ogarniam nawet 1/100 000 projektów, każdego dnia wrzucanych do sieci przez prawdziwych artystów. Ubolewam nad tym niezmiernie, bo im więcej oglądam tym bardziej sama staram się podciągnąć wszystko co robię na jeszcze wyższy poziom.

I wciąż brakuje mi czasu, bo takie wędrówki śladami inspiracji pochłaniają całe godziny. Prowadzenie bloga, w którym co jakiś czas chciałoby się podzielić z obserwatorami czymś ciekawym, intrygującym, niesamowitym powinno być zajęciem nie tylko czysto hobbystycznym, ale raczej sposobem na życie. Nie mówiąc już o dzieleniu się twórczością własną...

 Ale koniec marudzenia. Jako, że dzień chyli się ku końcowi dziś w temacie inspiracji... pościel, ze specjalną serią rysunków Agaty Raczyńskiej dla ColorStories. Dla mnie piękne. Przypomina mi się elementarz z czasów, gdy nasi rodzice jeszcze chodzili do szkoły. Aż chce się spaaaaaać. Dobrej nocy:)
 


3 komentarze:

  1. Taki właśnie jest internet, inspiracje bez końca, można przepaść na długie godziny, fajnie byłoby być, jak żyrafa, która podobno śpi 7 minut na dobę... trzeba się dyscyplinować, własna twórczość przede wszystkim:), czyjaś - od czasu do czasu...

    OdpowiedzUsuń
  2. Potwierdzam - ogarnąć obecnie tego nie sposób, a jak przypominam sobie internet sprzed 10 lat to aż nie chce mi się wierzyć, że ta różnica jest tak ogromna. Ale Marta ma rację - własna twórzczość przede wszystkim :)

    OdpowiedzUsuń
  3. A i pościel bardzo bardzo mi się podoba, ładne bajki można wymyślić dziecku do snu :))

    OdpowiedzUsuń