wtorek, 3 czerwca 2014

JAK TO GWIAZDA NA WIEŚ ZAWITAŁA

Tyyyyyle ostatnio wydarzeń miłych, jedno po drugim, że na napisanie bloga brak czasu. Kiedy w końcu nadarzy się okazja chciałoby się o wszystkim.

Do mojej małej mieścinki, gminy, czy jak ją inaczej nazwać, zawitał w ostatni weekend znany góralski zespół na Z... Trudno ogarnąć rozszalały tłum nastolatek, który napierał na barierki i omdlewał, kiedy tylko wokalista zbliżał się nieznacznie do krawędzi sceny. Po wysłuchaniu koncertu, który trzeba przyznać, udał im się całkiem nieźle, zakupiliśmy płyty i oczekiwaliśmy na gwiazdę wieczoru, która to gwiazda obiecała rozdać autografy na owych płytach. Tłum rozszalałych gimnazjalistek otoczył naszego S., a ten grzecznie pozował do zdjęć, podpisywał płyty, widokówki, portfele, koszulki i co kto tam jeszcze w swej fantazji wyciągnął. Na wspólne zdjęcie załapała się nawet moja Mama;).

Muszę przyznać, że wielki artysta okazał się skromnym, miłym człowiekiem, bardzo zamkniętym w swoim świecie, nie nawiązującym kontaktu wzrokowego, wrażliwym i niezwykle zdolnym i... jak na znanego celebrytę, bardzo normalnym. Cierpliwie pozował do zdjęć i rozdawał te autografy, aż do końca zbiorowej histerii, potem grzecznie się pożegnał i odjechał do innej mieściny, na inny koncert plenerowy. A lokalny festyn trwał nadal zakrapiany piwkiem i zagryzany grillowaną kiełbaską, przy akompaniamencie nieco już podchmielonych "artystów"...
A dziś wybieram się z Siostrzyczką i Przyjaciółką O. na spotkanie blosilesia, czyli spotkanie blogerów na Śląsku. Fajna inicjatywa, która ma już swoją historię. Ja będę w nim uczestniczyć po raz pierwszy i mam nadzieję spędzić ciekawy, inspirujący wieczór i posłuchać opowieści osób, które o blogosferze wiedzą dużo więcej niż ja. Relacja wkrótce. Tymczasem słonecznego wtorku dla Was, bo to co serwuje nam ostatnio pogoda skłania wyłącznie do zakopania się pod kołdrę i nie wystawiania spod niej nosa, nawet na milimetr. Tak właśnie spędziłam wczorajszy wieczór przez dwie godziny oglądając "Sex w Wielkim Mieście". ;) Dziś się ukulturalniam i uspołeczniam. :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz