środa, 12 czerwca 2013

ROK

Wczoraj minął rok odkąd prowadzę tego bloga. Myślę, że był to strzał w dziesiątkę dla mojej kreatywności. Codzienne buszowanie po sieci w poszukiwaniu inspiracji, poznanie wielu nowych artystów, nabranie ochoty na większy rozwój osobisty... I choć jak mówią szewc bez butów chodzi, wciąż brak mi czasu na odświeżenie layoutu, a czasem na codzienne wpisy, to jest to niezwykła przygoda, którą zamierzam kontynuować.

Wczoraj rozmawiałyśmy z Siostrzyczką o naszych życiowych zmianach. Jak się okazuje 30- ty rok mojego życia od początku obfituje w zmiany. Czasami ogromne, czasami te delikatne, niemal niezauważalne. Kto wie, co jeszcze przede mną... Czas pokaże. U Siostrzyczki też się dzieje, być może jeszcze więcej i intensywniej. Zmiany są potrzebne. I pozytywne. Zawsze.

Dziś w ramach inspiracji przepiękne grafiki dwóch wyjątkowo uzdolnionych ludzi. W mojej galerii szczególnie inspirujących Darek Palarczyk i Mateusz Szulik.

8 komentarzy:

 1. wszystkiego najlepszego blogowego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:*:D I fajnie, że wciąż czytasz:D i oglądasz:)

   Usuń
 2. Może jakaś imprezka z okazji urodzin? ;)) niech tylko to słońce wróci i Siostrzyczka przyjedzie to poświętujemy. Życzę Ci kolejnego roku pełnego inspiracji i samych pozytywnych zmian! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za miłe słowo :)
  A odnosząc się do bloga, to ja przeczytałem go od dechy do dechy i czekam na więcej. Tak trzymaj! :)

  OdpowiedzUsuń