czwartek, 25 października 2012

PRZERWA

Czasami potrzebujemy przerwy, zatrzymania, zwolnienia, odpoczynku. Czasami nachodzi nas ochota żeby zagrzebać się w ciepłej pościeli, wypić kakao, obejrzeć film, poczytać i nie wystawiać nosa za próg, albo przeciwnie wystawić, dotlenić się, pospacerować z psem (nawet jeżeli fizycznie go już nie ma), poszurać nogami w liściastych kobiercach i powdychać mglisty zapach. Dzisiaj w ramach odpoczynku polecam zdjęcia znakomitej fotograf Anny Aden. Klimatyczne, piękne, nostalgiczne, przy których odpoczywam.Trochę Ania z Zielonego Wzgorza, trochę Emili Bronte, fajne w odbiorze.


5 komentarzy:

 1. Zdjęcia w sam raz na ilustracje jakiejś jesiennej, zamglonej powieści! Piękne! PS przeraziłaś mnie - jak to, chodzisz z wyimaginowanym psem na spacer :D?!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miałam kiedyś psiego przyjaciela, który niestety 2 lata temu musiał być uśpiony i lubię czasem myśleć że nadal towarzyszy mi podczas spacerów;)

   Usuń
  2. ...to czas na nowego czworonoga! :)

   Usuń
  3. z przyjaciółmi jest tak że cięzko ich zastąpic:) moze kiedyś zaprzyjaznię sie znów z innym ale jeszcze chyba zbyt wczesnie troszeczke;)

   Usuń